Tagi
piątek, 24 stycznia 2014

 

 

 

Od dłuszego czasu coraz więcej słysze o tym że na świecie nie ma o co walczyć bo nie znamy celu i wspólnego wroga ludzi. Wróg jest tyle że ukrywa się i kamufluje niczym Predator czychający na swą ofiarę. Wystarczy rozejrzeć się do koła siebie co się dzieje a nie nabierać w usta wody, i mówić mnie to nie dotyczy. Co mnie najbardziej boli w młodych ludziach to, myślenie krutko wzroczne a zarazem egoizm do potęgi Ntej. Młody ma wszystko w dupie jak to on sam maówi: „MIEJ WYJEBANE, BĘDZIE CI DANE!!!”. Nie wiem co za debil puścił w obieg tę mądrość. Ale gratuluje twórcy płęty zabujczego ilorazu inteligęcji i zepsucia emocjonalnego. Żeby nie przynudzać zaczne pisć na temat. Jak widzę dzisiejszych młodych ludzi to mam chęci wziąć cegłe i przywalić mu ją w mordę by się rozkwasiła za to że jest tak pusty i obojętny na wszystko co go otacza. Ale system niestety nie lubi samosondu. Szkoda. Bo gdyby było prawo pozwalające na zabicie mordercy czy zboka gwałconcego naszych bliskich. Więcej płyneło by dobrego, niż jak to reszta mawia złego. Dlaczego tak myślę?, bo system ma prawo tylko dla siebie nie dla nas ludzi. Więc trzeba wreszcie brać spawy w własne ręce. Niż czekać na zmiany. Nie sygerujcie się tym przykładem nie jestem za przemocą. Ale daje jako przykład. Jeśli system nas traktuje ostro i bez listości, czemu my nie mamy mu nie odać z nawiązką? Wystarczy zagłębiać się w temat wszytkiego co mówi o systemie czy polityce a nie chować głowe w piach. Prędzej czy później temat sam wróci do was jak bumerang. Tyle że już może być za puźno na zmiany, prędzej czy puźniej dojdzie do powtórki z Historii wojen itp. Jeśli nic z tym nie zrobicie, widać kochcie być dymani przez system i żyć myślą: „ jestem taki mały, co ja mogę?, co ja pocznę?, co ja potrafię? .”. Ok ale w kupie nas nie ruszą, razem możemy więcej. I na zakończenie wystarczy poszukać w tor, google gdzie kolwiek na ten temat. Informacji jest tyle ile gwiaz we wszechświecie. Apel do młodych lewaków i pedałów. Zamiast słuchać bibera i ubierać się jak ciota, posłuchaj mądrzejszych od siebie co więdzą więcej na temat Świata, niż ty sam zjesz na obiad. Zamiast palenia, chlania, imprezek czy domówek idzi zapisać się do parti walczącej o wolność. Lub przyłacz się do Anonimowych i troluj innych nie wiernych razem z nami, niż marnować czas na durnych kumpli którzy prędzej czy puźniej cię zdradzą bo są fałszywi jak sam system, bo sami są częscią systemu, jak sami twierdzą:)

wtorek, 07 stycznia 2014

 

 

Kwantowa sieć wszechświata Tom 2

 

Zastanawiałem się od długiego czasu jak to wszystko funkcjonuje. Postanowiłem rozwinąć ten temat w bardziej zrozumiały a zarazem zwarty punkt myślenia. Wszytko czego nie dotkniesz opiera się na piramidzie. Od najmniejszych cząstek elementarnych po złożone związki chemiczne. A te związki tworzą i są częścią czegoś większego. Co tworzy organizmy żywe. Każdy ma swoją rolę i miejsce na ziemi. Ludzie i organizmy są częściom sieci kwantowej zwanej wszechświatem. Z nią łączą się i komunikują w sposób niewidoczny i nieświadomy. A owa sieć jest wielkim mózgiem kierującym tym wszystkim. My nazywamy go bogiem. Tak naprawdę my sami możemy tworzyć i niszczyć to co chcemy. Ale niektórzy za bardzo nadużywają tego przywileju. Tworzą swoje systemy i wartości. Powodując chaos i zamieszanie w sieci. To skutkuje powstaniu sieci w sieci. Czyli ci co tworzą system stworzyli nam sztuczny obraz tego co jest woku nas. A tak naprawdę nie wiemy jaki jest świat poza matriksem...

 

Kwantowy FORMAT C/ 3 zaufana ścieżka wyboru Tom 3

 

Obecny system systematycznie upada i rodzi się chory nowy system który automatycznie kopie sobie dół na swój grób. Bo buduje się na podwalinach starego systemu. Tak naprawdę nowy system dokańcza to czego nie zrobił stary system. Co jakiś czas mamy, coś w rodzaju pożegnania starego systemu a powitania nowego odrodzonego. To można równie nazwać z przywitaniem nowego roku w Sylwestra. To zjawisko nazywam Formatem C/. Ale co to za system który uczy wszystkich wzajemnego wykorzystywania się. A ten kto go tworzy ma z nas korzyści. Po czym mam chordy niewolników. Którzy kiedyś mieli wolną wole i byli wolni. Czas stworzyć nowy system i poznawać prawdę. Dążyć do poznania naszych głębokich korzeni. Zadawać i odpowiadać na pytania z kąt jesteśmy? jakie jest nasze prawdziwe przeznaczenie?? I po co ktoś mówi nam, jak mamy żyć.

 

Coś co wiem, Coś co posiadam, Coś czym jestem Tom 4

 

Coś co wiem mówi nam o tym. Jaką posiadamy widzę i ile z niej wynieśliśmy. Coś co posiadam mówi o tym ile posiadamy. Coś czym jestem mówi o tym czym i kim naprawdę jestem. W obecnym światopoglądzie dominują tylko 2 pierwsze zależności. Ludzie wiedzą tylko tyle na ile pozwala obecny system. Posiadają tylko tyle ile na to pozwala system. Niektórzy mówią że wina jest w systemie, Jak każdy system. System posiada swojego kapitana żeglugi. Jeśli pozbędziemy się kapitana i na jego miejsce damy osobę mądrą i sprawiedliwą. Powinniśmy się pozbyć problemów obecnego świata. A przy tym modyfikując tak system by każdy miał tyle samo do zrobienia i do powiedzenia co kapitan zarządzający tym statkiem. Ale prawdziwym sukcesem ludzi będzie połączenie 3 tych wartości w całość. Działanie na zasadzie ja tobie pomogę a ty mnie. Po czym stworzymy jedną wielką wspólnotę żyjącą w równowadze z wszechświatem. Bez durnych wojen i klęsk żywiołowych. Każdy z nas musi pojmować i myśleć w miarę możliwości na każdym poziomie świadomości.

 

 

Myśli:

 

“Najlepszą obroną jak i bronią przeciwko cwanemu systemowi, jest kierowanie się własnym przeczuciem i dociekanie do prawdy.”

 

„Świat da się zmienić, lecz systemu nie da się zmienić. Można przeprowadzić FORMAT C/ i postawić nowy lepszy system”

 

„Metoda prób i błędów sama mówi za siebie jacy jesteśmy, chodzi o to że pod wpływem porażek i sukcesów. Dopiero wtedy wiemy kim jesteśmy. Lecz to nie wszystko. Kiedy dowiadujemy się że cały system jest przeciwko nam, nasze wyobrażenia świata runą nam przed oczami. Zaczynamy dostrzegać że ten gość dobrze gada. Budzimy się powoli z pięknego i magicznego snu. Który jest potwornym koszmarem w realnym świecie. Zwanym Matrixem. A świat jest inny. Bo Natura i Bóg nie pozwolą systemowi trwać w nieskończoność.”

 

„Czym jest Bóg? Bóg jest wszędzie nawet tam gdzie się tego nie spodziewamy. Bóg jest nawet tam gdzie zachodzą przemiany duchowe bądź kwantowe Bóg jest naturą bóg jest w nas samych. Bóg stworzył nas na podobieństwo swoje. A my błędnie stworzyliśmy jego podobiznę wg naszych potrzeb. Bóg nie chce abyśmy czcili jego podobizny w kościele. On chce byśmy byli jednostkami wolnymi a jednocześnie tworzyli wielką i silną cywilizacje globalną. Bez podziałów. Bo powstaliśmy na jego podobiznę. Czyli my sami jesteśmy dla siebie bogami i panami. To takie oczywiste i logiczne. Że idea Anonimowych jest podobna do tej którą dał nam sam BÓG. A jednocześnie kończąc tą płętę, szukajmy boga w nas samych. Czy to nie ironiczne że o tym mówi 1 i 2 przykazanie Dekalogu??”

 

 

(Ra33 Niewolnik systemu nr. 33)

 

 

20:44, aveteam6
Link Komentarze (1) »
wtorek, 31 grudnia 2013

 

Dziś zaproponuję wam filmy Niezależnego działacza Alex Jones i wielu innych. Film pt.: Alex Jones - Dark Secrets Inside Bohemian Grove - Lektor PL, Wezwanie do przebudzenia | Całość lektor PL | [HD], Top Secret Govt Majestic 12 FULL VIDEO], UFOs and MJ-12 - Stanton Friedman LIVE, Top Secret - Majestic 12 - Magic Eyes Only, "Zeitgeist - Spisek rządzi światem" CAŁY FILM LEKTOR PL, Zeitgeist. Pieniądz rządzi światem, Zeitgeist cz.1 - Spisek rządzi światem, fakty - Final Edition – 2007, Czym Spryskiwany Jest Świat, Zeitgeist Świat Jutra / Zeitgeist Moving Forward (2011), Pułapki rozwoju - Film Lektor.pl, Farmaceutyczne oszustwa (08.08.2013), Zdumiewajacy Ludzki Organizm,

Tajemnice banków i kart kredytowych - film dokumentalny lektor PL, Kontrola społeczeństwa - Inwigilacja (lektor PL), CZEGO NWO NIE CHCE ABYŚMY WIEDZIELI

Gorąco zachęcam do obejrzenia. Pragnę poprosić was o kopiowanie I rozpowszechnianie tych filmów. I podobnych pozycji na ten temat.

 

Zanim ktoś je usunie.

 

Apeluję was obudźcie się wreszcie, wyjdzie poza schematy matrixa.

Nie warto żyć dla systemu który nas niszczy od wewnątrz i na zewnątrz.

Lepiej walczyć przeciwko niemu, nawet jeśli walka jest nieskuteczna i beznadziejna.

 

02:27, aveteam6
Link Dodaj komentarz »

 

Panie i panowie, drodzy rodacy mam dla was wiadomość. Nie obchodzi mnie jak tę wiadomość zrozumiecie.

Dzień jak co dzień, wstajesz o 6 rano idziesz do pracy, wracasz jesz obiad, masz 2 godziny dla siebie. Myjesz się, jesz kolacje idziesz spać. I znów ta monotonia a zarazem koszmar. Myślisz o własnym M. Zbierasz pieniądze, bądź bierzesz kredyt. Żenisz się, masz 1 dziecko, dożywasz wieku jak twoje wnuki ci pomagają. Po czym idziesz w sędziwym wieku do swojego Boga. Myśl tak dalej. Myślisz że to jest wolność??? Łudzi się dalej. Ja o takiej wolności nie marzyłem. To nie wolność, to więzienie umysłów. Gdzie nie możesz go zobaczyć, poczuć i dotknąć. To ostateczna decyzja potem nie będzie odwrotu. Jeśli wybierzesz Niebieską obudzisz się we własnym łóżku i uwierzysz w co zechcesz. Jeśli wybierzesz czerwoną zostaniesz w krainie czarów i pokaże ci gdzie prowadzi królicza nora.

Pamiętaj! Mogę zaoferować prawdę i nic ponadto.

 

Dziś... moje serce I dusza zalśniła w ideach, które czynią mnie Anonimowym. Wciąż będąc jednostką, jestem również wieloma. Jestem Tobą, a Ty jesteś mną. Jesteśmy jednym w naszej sprawie. Anonymous nie jest grupą, nie jest organizacją. Anonymus to jedynie Idea. Idea prawdziwej wolności, świata wolnego od korupcji, opresji I tyrani, gdzie możemy żyć nasze życia jak nam pasuje, I gdzie możemy być sobą I być akceptowani za to kim jesteśmy. Idea której zadaniem jest obrona wolności I podążania w kierunku odpowiednim dla lepszego interesu ludzkości tej planety, raczej niż w kierunku pompowania kont bankowych procentu bogatej elity I nieuczciwych polityków wraz z urzędnikami państwowymi. Dzieląc te idee I zasady, wszyscy jesteśmy Anonimowi. Nie jesteśmy tymi na jakich nas malowano. Podczas, gdy niektórzy utożsamiający się z Anonymous podjęli osobistą decyzje by atakować cele poprzez hacking I nadużycia, bycie Anonimowym nie czyni z Ciebie hakera, również nie znaczy że jesteś kryminalistą. Bycie Anonimowym oznacza dzielenie wartości I podctaw wolność, ochrony ich I podążanie z nimi. Jesteśmy zwykłymi ludźmi, zaniepokojonymi stanem tego świata. Jesteśmy Twoimi sąsiadami, Twoimi przyjaciółmi, Twoją rodziną. Jesteśmy Twoimi listonoszami, sprzedawcami, specjalistami, ds. Biznesu, weteranami I personelem wojskowym. I zjednoczeni tą jedną ideą którą nazywamy Anonymus, pragniemy zmiany. Zmiany dla lepszego interesu ludzi na tej planecie. Poprzez to pragnienie, obmyśliliśmy coś co po prostu, a jednak wymownie nazwaliśmy “Planem”. Plan zakłada 3 fazy odbywające się w czasie nadchodzącego roku I poprzez to będzie kontynłowany dalej. Od wystartowania 15 czerwca 2011, rozrośliśmy się do 50,00 tyś. Członów. Nasze akcje I pasja ku naszej sprawie mówią same za siebie, o naszych szczerych I czystych motywach naszego ruchu. Czego pragniemy? Bardziej obiecującego sposobu życia, wolnego od ograniczeń, które społeczeństwo nałożyło na nas. Wolnego od podziałów. Świat z bardziej przejrzystymi rządami, które pracują dla ludzi, zamiast przeciwko nim. Gdzie spokojni funkcjonariusze służą ludziom, a nie przełożonym. Świata, gdzie możemy rozwijać się jako społeczeństwo globalne, kończąc bezsensowne wojny I porządkując nasze różnice poprzez nic więcej a prawdziwą dyplomację. Chcemy by korporacje miały mniejsze wpływy w naszych krajach I naszym dziennym życiu. Chcemy powrotu lokalnych biznesów, zamiast świata amerykańskiej finansieri I stopniowego zaniku amerykańskiej finansieri. I przede wszystkim, pragniemy możliwości kontrolowania własnej ekonomii poprzez usunięcie wpływów przyznanym bankom światowym I pozbycie się kontroli rządów w sprawie wartości pieniądza. Sumując wile idei które razem dzielimy w jedno: Pragniemy świata, który funkcjonuje razem jako ludzie dla lepszego interesu ludzi, określanego przez ludzi, a nie podzielonego na rasę I pochodzenie, który to funkcjonuje I dla najeźców. Kolejne fazy “Planu” są tak bardzo proste, a jednak złożone w swej całości. Faza Pierwsza: Zbieranie się. Dziel tą wiadomość I zacznij edukować się na temat korupcji, która odbywa się wewnatrz twojej wspólnoty I świata jako całości. Dziel się informacjami I pomagaj innym w tworzeniu nowych idei dla naszego własnego życia I naszej wspólnoty, idei zdolnych poprawić obecną sytuację. Faza Druga: Organizacja. Kontynuuj swą edukację i rozprzestrzenianie wiadomości. Zacznij wychodzić do swej własnej wspólnoty by budować jedność i wieź które wzmacniają sprawę w twym lokalnym rejonie. Ucz się jak pomagać innym naokoło Ciebie.

Ucz się współczucia i troski o innych i sposobów, poprzez które możesz polepszyć życie innych. Zacznij obmyślać sposoby wypowiedzenia ważnych kwestii, które istnieją pomiędzy naszymi społecznościami a lepszą drogą życia. Faza Trzecia: Mobilizacja. Nasze starania schodzą się w jedno i zaczynamy dzielić nasze niezadowolenie w zorganizowanych, jednogłośnych grupach z kontrolującymi obecną strukturę systemu. Masowe protesty, bojkoty i inne pokojowe sposoby sprzeciwu posłużą zaprezentowaniu, i uświadomieniu tego, że nie będziemy już dłużej tolerować i brać udziału w tym niewolniczym systemie. Nasze zjednoczenie będzie naszą siłą. Nasz szacunek i wyrozumienie do naszych różnic osobistych będzie naszym fundamentem. Nasza sprawa będzie naszą ofensywą i naszym oddaniem naszą tarczą. Zmiana nadchodzi i w końcu my możemy jej wypatrywać. Zjednoczeni jak jeden. Podzieleni przez zero. Jesteśmy Anonymous. Oczekujcie nas.

„Jeśli ktoś mi powie że świata nie da się zmienić niech zamilknie na wieki, ten kto wymyślił to powiedzenie i puścił w obieg jest porostu idjotom samym sobie. Ludzie powtarzają tą formułę a sami nie wiedzą co ona dokładnie znaczy. To swego rodzaju programowanie umysłowe i kontrola nad opinia publiczną. To popularny slogan medialny i dezinformacyjny. By stłumić nasze pragnienie na lepsze jutro. Świat da się zmienić to systemu nie da się zmienić. Trzeba podać obecny system globalnemu FORMATOWANIU. Czyli zacząć działać. Zmieniać, budować i obalać system panujący. Jeśli podzielasz ten przekaz, przyłącz się do Anonimowych. Wystarczy że wkleisz tę wiadomość na swojego Fecbook'a, bloga czy stronę. Szukaj prawdy i informacji na własną rękę. Niech wszyscy wiedzą że Anonimowi potrzebują każdego kto tak myśli. Wmawia się tylko wam że możecie być wielcy i bogaci Obudźcie się ludzie ze snu którego nigdy nie dogonicie.”

 

 

Niewolnik 33

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=AJJ8FXH7gfQ

 

https://www.youtube.com/watch?v=-_Wqar7IeiU

 

 

 

 

wtorek, 24 grudnia 2013

 

Po ostatnich wydarzeniach można by rzec że Google i jemu podobne korporacje są wszystkiemu winni. Wini są ludzie na samej górze czyli założyciele i powiązani z nimi próżniacy. Gogle jako firma jest rzetelna. Powód dla którego te firmy źle postępują jest prosty i oczywisty. To pokazanie ludziom kto tu naprawdę rządzi. Ale jeśli gogle jest złe to czy ma dobre strony. Owszem ma. Jako firma dużo oferuje. Miedzy innymi ciekawe usługi reklamowe czy nawigacyjne. GPS itp. To tylko narzędzie. Za to wszystko powinno się winić samą górę. Że zgodzili się przyłączyć do tajnych organizacji. Lub są w niej lecz o tym nie wiedzą. Czyli grupy dążące do władzy zagroziły panu Sergiejowi że go ucisza jak nie wykona tego i tego. Tak naprawdę większość firm które działają na rynku jest własnością iluminatów. A ci niby właściciele bez pomocy mecenasów iluminatów byli by zerami. Karygodny jest też fakt że firma została założona jako organizacja pożytku publicznego. A jest przeciwko ludziom. I tu są łamane wszelkie zasady etyczne prawa człowieka. Ludzie zwalający winę na korporację nie rozumieją jednego. Że to tylko narzędzie jak każde inne. W odpowiedni sposób użyte działa na korzyść wszystkich. Źle użyte daje tylko korzyści nielicznym. Mówiąc krótko. Zwalajcie winę na tych co zarobili na biznesach wojennych i cierpieniu miliardów istnień. Czyli znów wracamy do pojęcia. Że za wszystko wina jest wąska grupa ludzi. Niegodnych nosić miano szlachcica i nadanego im z tego tytułu przywilejów. Powiem tak właściwa nazwa korporacji odpowiedzialna za ten cały burdel. Nosi nazwę Iluminati Inc. Jest złożona z 13 mocarnych rodzin szlacheckich. Mających taką władze i statut o jakim nie śniło się naszym politykom. Została powołana z tytułu dążenia do władzy nie ważne ile zostanie wydanych na to pieniędzy, czy ile zginie ludzi. Liczy się tylko jedna zasada „Do celu po trupach”. Reasumując jeśli chcenie widzieć więcej patrzcie pod kątem że to wszystko jest tak stare jak są stare 1 miasta i osady ludzi. Zachęcam do czytania książek i oglądania mediów prowadzonych przez niezależnych autorów. Na zakończenie dodam że ci co myślą że Putin do wszystkiego sam doszedł bo był w siłach specjalnych się mylą. On musiał się sprzedać by być tym kim jest obecnie. Za nim stoją inne organizacje i rodziny przy władzy za kurtyny. On tylko ich reprezentuje. Nie zdziwi mnie fakt jak kiedyś Sergej i Lary powiedzą prawdę innym że byli do takiego działania zmuszeni.

Nic teraz nie jest przypadkowe. Prawdziwa natura świat jest taka że poza systemem wszystko jest spontaniczne. Mówi o tym sama fizyka kwantowa.

Gdyby ziemia nie posiała tak pazernymi ludźmi jakimi są iluminaci. Na pewno było by inaczej. To co teraz się dzieje to rodzaj lekcji która ma nas nauczyć myślenia. I nie dopuści do podobnego precedensu w przyszłość.

Poznając prawa fizyki kwantowej jesteśmy w stanie poznać prawdziwą naturę wszechświata i naszego istnienia w nim.

Gdyby teraz wszędzie były małe i średnie firmy rynek nasycił by się tak mocno że doszło by do nasycenia rynku. A to z kolei odbija się na niskich płacach i niskich cenach za usługi. Korporacje to stabilizują. Lecz są obecnie źle zorganizowane i są w posiadaniu nie odpowiednich grup ludzi przy tak zwanej władzy za kurtyny.

Wracając do Putina duża Rosja to 2 strona złego NWO tyle że bardziej nastawiona przeciwko ludziom i własność prywatnej. Co za tym idzie brak wolności słowa. A efekt tego państwo komunistyczne. Zacznijmy protestować i zwalczać władzę nie tą co jest w TV. Ale tą co organizuje się z dala od ludzi.

W ukryciu. W obecnych czasach da się każdą grupę czy osobę znaleźć w sieci. Wystarczy poszukać i poczytać na ten temat. Każda osoba czy organizacja ma jawną i tajną wizytówkę swojej działalność.

Życie jest jak 2 strony medalu. Mówi o tym fizyka kwantowa i rzeczywistość.

16:47, aveteam6
Link Dodaj komentarz »

 

Ostatnio w telewizji puszczają Polską wersje programu „Dom nie do poznania”. Prawdziwa wersja pochodzi z USA. Pokazywali tam pewną rodzinę 11-12 osobową. Która nie miała kasy na rozbudowę i remont swojego domu. Zgłosili się do programu po pomoc. Jak zwykle przyjechało TVN na miejsce by pokazać ludzi w ubóstwie. I pokazać się od dobrej strony my wam pomożemy w zamian za reklamę i pokazanie Show. Z cyklu „Patologia w Polsce”. Niektórzy tego nie zobaczą na 1 rzut oka. Ale TVN ośmieszył tych ludzi w pewnym sensie. Przyjechała ekipa budowlana. Jak to bywa w Polsce zanim coś się zbuduje, trzeba zmotywować ekipę do budowy. Ekipa w ogóle nie kompetentna. Nie zorganizowana. Polska wersja ni jak ma się do wersji z USA. Tam potrafią się zorganizować. Wiem zapytacie czemu chwale USA. Ja nie chwale USA jako systemu, tylko chwale tamtych ludzi z tego kraju za solidarność. Wystarczyło tylko dobrać tak fachowców i odpowiednio zorganizować pracę by szybko skończyć na czas. Bez interwencji prowadzącej program. Wracając do tej rodziny. Dziwi mnie fakt że MOPS i podobne organizacje wolą pomagać menelom niż dać kasę takim rodziną jak ta z programu. Gdyby Polska tak postąpiła na pewno to był by 1 krok na przód ku normalności. Nienormalni są ludzie na samej górze. A nie ich pionki. Na wielkiej szachownicy zwanej. Szachownicą Iluminatów. Menel jak chce się napić wódki to niech idzie szukać pracy. Morał z tego taki „Nie ważne co dasz menelowi on i tak to przepije”. Lepiej dać rodzinie co tego potrzebuje. W następnym poście opiszę czym są organizacje i fundacje non-profit na przykładzie Google. Dodając na zakończenie tego posta. Wkurza mnie fakt że media z takiego zjawiska jak bezrobocie, bida, patologia szydzą. One powinny pokazywać prawdę. I dążyć ku temu by coś się tu zmieniało na ziemi. Bez interwencji osób 3.

Ale widać jak zwykle wszyscy są nastawieni na łatwy zysk. To rodzi się pytanie po co komu media. Ja nie oglądam TV. To co chce wiedzieć wiem z różnych sieci. Nie tylko szeroko pojmowanego Google. Jak będę się budować na pewno nie kupie TV. Chyba że do komputera jako 50 calowy ekran:) Radzę wszystkim zrezygnować z płacenia abonamentu za TV i przestać utrzymywać pazerne media. Które i tak nic dobrego nie wnoszą. Za dużo jest patologi wywołanej sztucznie przez system i pazerność kółka Iluminatów. Nawet mi się nie chce wyjść do ludzi na dwór. Bo patologia szaleje wszędzie. I szerzy się jak Rak. Źródłem choroby jest chciwość i niegodziwość ludzi tworzących system. A my musimy się na to godzić. Powiedzie dość Systemowi. Dodam na zakończenie że, obecnie mamy system w systemie. Mamy system tworzony przez zwyczajnych ludzi i polityków. I system tworzony przez pewne bogate grupy ludzi i siły specjalne. To daje obraz pewnego multi matrycy. Zwanej system. Do grupy 1 należą ludzie tacy jak my i władza czyli politycy. Do grupy 2 czyli tajnej. Należą media, siły specjalne, agencje rządowe czy prywatne. Na samej górze znajduje się olimp z kółeczkiem towarzyskim. Zwanym Iluminati. Co do polityków oni byli wybrani przez ludzi, ich rolą miało być sprawowanie władzy. Lecz zostali zastraszeni pod pretekstem. Że jak nie zrobisz tego i tego my zabijmy twoją rodzinę. Czyli na zasadzie propozycji nie do odrzucenia. Mafia nadal jest tyle że na skale globalną i w ukryciu. Prowadzona przez tajne grupy i byłe szlacheckie rodziny. Dążące do władzy po trupach. Czyli stwierdzenie że system czy politycy są wini. Raczej nie wchodzi w grę. Bardziej są winni ci co nie wiedzą co zrobić z nadwyżką pieniędzy. Kiedyś Donald Tusk u kuby powiedzą w pewnym kontekście że bycie politykiem to normalna praca jak każda inna. A jego pracodawcom są właśnie te grupy dążące do władzy. W zasadzie do celu po trupach. Pewnie zostanę okrzyknięty obrońcą Tuska. Prawda jest taka że Tusk nie miał wyboru. Zmusili go pod pretekstem groźby usiłowania morderstwa.

Politycy są tak samo mali w systemie jak my. Patrząc z meta pozycji dochodzi się do wniosku że są wobec nas równi. Najpierw trzeba ocenić 2 strony konfliktu. A dopiero potem dawać opinie na meta pozycji. Jest takie przysłowie „Tam gdzie 2 się kłóci, 3 korzysta”.

16:32, aveteam6
Link Dodaj komentarz »
środa, 18 grudnia 2013

Witajcie dziś opowiem jakiego mam pecha, a zarazem jakie mam szczęście jeśli chodzi o darmowe szkolenia i imprezy. Swego czasu szukałem szkoleń z zakresu bezpieczeństwa IT. I trafiłem na firme oferującą szkolenia z tego zakresu. Szkolenie nazywa się: EITCA. Mój fart polega na tym że jestem całkowicie zwolniony z opłat z każdego oferowanego mi szkolenia. Dlaczego zwolniony? Jak pisałem kiedyś mam stopień niepełnosprawność.

Szkolenie normalnie kosztuje 4400 zł. Z dofinansowaniem 840 zł. Dla osób takich jak ja 0 zł. W dodatku nałuka jest On-line. A do tego nikt i nic mi nie przeszkadza i nie denerwuje swoją osobą. Np. w akademiku czy na stancji nie miał bym spokoju. Bo zawsze ktoś tam śpi, pracuje, czy w najgorszym wypadku imprezuje. Nie oszukujmy się 90% z was woli zaliczać byle zdać i mieć papier. Dodatkowo wolicie zaliczyć na ostanią chwilę. Dodam że praktykami nazywacie prace w zawodzie byle gdzie na byle jakim stanowisku w jakimś zakładzie. A nie o to w tym chodzi. Ale pomijając ten fakt. Ja jestem pasjonatem tej dziedziny. Na tym szkoleniu można wile się dowiedzieć o bezpieczeństwie w sieci i technologi. Jeśli ktoś chce się tam zapisać wystarczy wpisać Akademia EITCA. Wracając do tytułu posta. SeQre2014. To spotkanie z najbardziej szanowanymi ekspertami z dziedziny Kryptologi i Bezpieczeństwa. Ale też i szanowanymi ekspertami z innych dziedzin nauki i biznesu. To 5 edycja dla mnie 1 i raczej na nia nie pojadę bo mam problem z dojazdem. Szkoda. Bo akurat zapowiada się ciekawie. Będą poruszane aspekty z dziedziny Informatyki Kwantowej. Z wykorzystaniem praw fizyki kwantowej w dziedzinie przetwarzania informacji. Jeśli by ktoś się znalazł z propozycją transportu chętnie bym skorzystał lecz to zostanie w sferze marzeń. Ech taka impreza bez mnie. Jak to mawiał Sam S. z Serius Sam.: „Jak to impreza bez mnie?” 

 

Dodam że seminarium organizowane jest w laboratoriach Technologii Kwantowych NLTK - Narodowe Laboratorium Technologii Kwantowych oraz przedstawicielami Instytutu Fizyki, Instytutu Informatyki i Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Sympozjum odbędzie się na Politechnice Wrocławskiej. Wielka szkoda.

 

 

 

Link na stronę seminarium.

http://seqre.net/seqre2014/

 

A o to wiadomość po polsku:

 


Zaproszenie na V Sympozjum LFPPI
Progress in Quantum Cryptography
Dla uczestników Akademii EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne


V Sympozjum LFPPI seQre2014: Progress in Quantum Cryptography 27-28 stycznia 2014, Wrocław, Polska

 

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wybór certyfikowanych szkoleń informatycznych EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne w ramach krajowej edycji programu Akademii EITCA (European Information Technologies Certification Academy), realizowanej przy akredytacji Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w Brukseli.

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa, iż dział badawczy firmy Compsecur z.o.o, w ramach której funkcjonuje ICS Complearn (realizator krajowej edycji programu Akademii EITCA), aktywnie uczestniczy w pracach badawczo-rozwojowych związanych z nowymi technologiami informatycznymi w zakresie bezpieczeństwa IT, w szczególności kryptografią kwantową.

 

Wierzymy, że ze względu na wybrany przez Państwa kierunek Akademii EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne będą Państwo zainteresowani udziałem w V Sympozjum LFPPI seQre2014: Progress in Quantum Cryptography (http://seqre.net/seqre2014), które mamy przyjemność organizować wraz Siecią Naukową KBN LFPPI - Laboratorium Fizycznych Podstaw Przetwarzania Informacji, Siecią Laboratoriów Technologii Kwantowych NLTK - Narodowe Laboratorium Technologii Kwantowych oraz przedstawicielami Instytutu Fizyki, Instytutu Informatyki i Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Sympozjum odbędzie się na Politechnice Wrocławskiej w dniach 27-28 stycznia 2014 roku.

Jako wartość dodaną realizowanego programu Akademii EITCA dla wszystkich słuchaczy kierunku Akademii EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne, którzy do dnia 15 stycznia ukończą przedmiot "EITC/QI/QIF - Quantum information and quantum computation fundamentals - Informatyka kwantowa w kontekście bezpieczeństwa" przewidziano pokrycie kosztu udziału w Sympozjum o wartości 200 Euro. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest przesłanie zgłoszenia po spełnieniu ww. wymogu ukończenia przedmiotu "EITC/QI/QIF - Quantum information and quantum computation fundamentals - Informatyka kwantowa w kontekście bezpieczeństwa" (co będzie weryfikowane przez administrację) na adres seqre2014@seqre.net o treści "Zgłoszenie na sympozjum - EITCA/IS - Imię i nazwisko" (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decydująca będzie kolejność zgłoszeń).

Sympozjum seQre2014 zaplanowano jako unikalne w skali międzynarodowej spotkanie ekspertów i firm wdrażających kryptografię kwantową z przedstawicielami sektora IT, finansów i bankowości oraz administracji publicznej i innych instytucji zainteresowanych potencjalnymi wdrożeniami tej nowej technologii. Stanowi ona jedyne zabezpieczenie przed ewentualnym atakiem z wykorzystaniem komputera kwantowego i oferuje równocześnie bezwarunkowy poziom bezpieczeństwa komunikacji w obecnie stosowanych infrastrukturach informatycznych. Sympozjum ma za zadanie przedstawienie aktualnego stanu rozwoju praktycznych implementacji i wdrożeń kryptografii kwantowej, które na świecie realizowane są już na coraz szerszą skalę - wdrożenia w sektorze bankowości, szczególnie w Szwajcarii oraz Luksemburgu a także w Japonii, USA, Austrii, Niemczech i innych krajach UE.

Sympozjum pod patronatem Rektora Politechniki Wrocławskiej i Prezydenta Wrocławia gościć będzie Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Prezesa Związku Banków Polskich oraz licznych przedstawicieli instytucji administracyjnych i finansowych zainteresowanych rozwojem technologii bezpieczeństwa IT.

Sympozjum skupi najwybitniejszych specjalistów w zakresie kryptografii kwantowej w tym jej twórców. Wykłady plenarne wygłoszą prof. N. Gisin, prof. A. Ekert, prof. V. Makarov, dr A. Poppe, dr Tamaki, prof. M. Kuś, jak również przedstawiciele wszystkich aktywnych firm, komercjalizujących kryptografię kwantową: IDQuantique (Genewa), AIT (Wiedeń), SeQureNet (Paryż), MagiQ (Nowy Jork), Toshiba (Cambridge/Tokio), NTT (Tokio) wraz z demonstracjami technologicznymi. Poza wykładami plenarnymi przewidziano demonstracje i warsztaty wiodących na świecie komercyjnych systemów kryptografii kwantowej oraz certyfikowane przez NLTK/LFPPI/PWr krótkie praktyczne szkolenie z zakresu kryptografii kwantowej w j. polskim.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do udziału w Sympozjum.

Rejestracja dostępna jest na stronie:
http://seqre.net/seqre2014
do dnia 18 stycznia 2014 roku (pod warunkiem niewyczerpania ograniczonej liczby miejsc).

Więcej informacji na temat sympozjum dostępnych jest na stronie:http://seqre.net/seqre2014

 

PS. Seminarium jest podobne do DEF CON, tyle że w stylu akademickim. A DEF CON bardziej na luzie:)Tagi: SeQre2014
23:45, aveteam6
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 03 grudnia 2013

Dziś udostępniam wam praktyczny poradnik o sieci TOR. Znajduje się tam wiedza i porady opisujące jak korzystać z sieci TOR. Jest to fragment postów z pewnego forum w sieci TOR.

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AZk5RWWFwRnVqTUU/edit?usp=sharingpiątek, 29 listopada 2013

Albert Einstein powiedział „ Postęp technologiczny jest niczym jak siekiera w rękach patologicznego przestępcy”.

 

Chwilę mi to zajęło ale go rozumiem.

 

Jak często uganialiśmy się za marzeniem postępu technologicznego, by w końcu zostało ono wypaczone?

 

 

Czy nie częściej maszyny stworzone przez nas w celu poprawy bytu niszczyły życie milionów istot zamiast je ratować?

 

A teraz chcemy skoncentrować to marzenie na sobie, żeby fundamentalnie odmienić nas samych.

 

Z obserwacji ludzi wiem, jakie może to być groźne.

 

Ile to razy w imię obowiązku niemalże wpadałem w tę pułapkę, idąc na skróty i nadużywając własnych umiejętność i dostępnych mi środków?

 

Oparłem się, ledwie, ponieważ ceniłem ludzkie życie.

 

Ale czy naprawdę mogę gardzić, tymi którym się nie udało?

 

Technologia daje nam siłę, siła umożliwia dominację, a dominacja to najprostsza droga do nadużyć.

 

Ja to rozumiem. Wiem że nadmierne używanie techniki, by stać się więcej niż jesteśmy, naraża nas na utratę zdolność kochania, marzenia czy dokonywania wyborów moralnych- fundamentów człowieczeństwa.

 

Technologia jest jak miecz obu sieczny. Z pozoru zwykłe narzędzie. A jednak potrafi budować i odbierać nam wszystko co mamy. Dawać i odbierać życie. Technologia jest jak miecz przeznaczenia. Jedną stroną jesteś ty 2 śmierć. Lecz technologia to tylko narzędzie. W rekach niektórych staje się powodem zniewolenia. Przecież nie po to dano nam ziemie i prawa do życia na ziemi. Zamiast niszczyć po winniśmy budować i rozwijać się. A coraz bardziej się cofamy do ery ludzi pierwotnych.

 

Ile będzie wojen i przelewania krwi ku ideologii prywatnych brudnych interesów?

 

To także ryzyko dania pewnym ludziom władzy pozwalającej dowolnie zmieniać innych – kosztem ludzkiej godność.

 

Na te fundamentalne pytania sami musimy szukać odpowiedzi...

 

A zmiany nierozerwalnie łączą się z bólem”

(Ra33 Niewolnik systemu nr. 33)

 piątek, 22 listopada 2013

Dzisiaj udostępnię Ebook PDF. Napisany przez Anonimowych. Trudno go znaleźć bo surowe i czujne oko wielkiego brata widzi i kasuje to co zbudują aktywiści z Anonimowych. Ale zobaczcie sami:) PDF opisuje jak chronić się i co robić by być anonimowym w sieci. Ponadto są opisane rodzaje ataków i odnośniki linków z innymi ciekawymi materiałami większość nie działa:(

 

a o to i one:

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AbmJ0elU4UmFQOWM/edit?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AYnZaUUt0YUZ3T00/edit?usp=sharing

 

 piątek, 15 listopada 2013

Basa B-211 i inne

 

Pod linkiem znajduje się wyczerpujący PDF opisujący co kryje się w Nazistowskiej Bazie B-211. Zwanej nowym Berlinem lub Nowa Szwabia a nie kiedy też nazywana Nazi base B-211. Obie bazy leżą z dla od ludzi. B-211 na Antarktydzie i do dziś dzień jest czynna. Dulce leży nie daleko wioski Dulce w stanie Nowy Meksyk w USA. Nie daleko też jest do Los Alamos 3 ciekawej bazy ale to kiedy indziej. Dokładną lokalizację można poszukać w Google i YT. Są filmiki i materiały na ten temat. Opowiada na temat całej tej genezy NWO i chorych planów elity przeciwko ludziom. PDF po Angielsku. Jak będziecie czytać zobaczycie że wszystko jest kierowane przez jedną grupę i wszystko to co nazywacie teoriami jest faktem. Dodam że wszystko jest na za sadzie rączka rączkę myje. Ktoś w ich gronie mięknie i nie chce by ludzie cierpieli. Więc wyjawia sekrety. Puszczając w sieć dokumenty i filmy. Dzięki takim przeciekom my o tym wiemy. I lepiej się przygotujemy na nadejście apokalipsy egoizmu, chciwość hien w ludzkiej skórze. Dodam że to co pokazywane jest w grach, filmach i powieściach S-F. To już miało kiedyś miejsce lub dopiero będzie je mieć. Tyle że jest to w przystępnej i prostej formie zobrazowane. Tyle że dla ludzi to tylko bajka tak samo jak kolczykowanie ludzi:) Zobaczymy jak waszym dzieciom coś będą próbowali wkładać. Ciekawe czy wtedy będzie to dla was tylko fikcja literacka. Czy nie wkurzy was fakt że to już przeszło normy normalność na tym świecie:)

Dla mnie jesteście ślepymi dziećmi we mgle...:)

 

P.S>Większość dokumentów to książki i jakieś ciekawe raporty, notatki reszta to szajs.

 

 

Link z PDF do pobrania:

 

B-211

Los Alamos

Dulce

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AaTVXeVZzVUFYTGc/edit?usp=sharing

 

Polecam też obejrzeć zbiór najciekawszych filmików Niekrytego a temat polskich dziewczyn i ich dziwnych upodobaniach:)

 

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0ASjdQaEIyYmhSYVU/edit?usp=sharing

 

 

 

 

„NIC NIE JEST PRAWDZIWE WSZYTKO JEST DOZWOLONE”22:29, aveteam6
Link Dodaj komentarz »
środa, 06 listopada 2013

Zapraszam na bloga poświęconego całkowicie wolnej energii i rozwiązaniom technologicznym. Blog proszę traktować jako ciekawostkę. Książki na temat wolnej energii i jej technologii, można rozprowadzać i ściągać do woli. Materiał na blogu proszę traktować jako swego rodzaju ciekawostkę o wolnej energii. Znalezione w sieci TOR i DarkNet. Autor nie ponosi odpowiedzialność za wykorzystanie wiedzy. Materiały na blogu służą tylko celom edukacyjnym.

 

 

Wolna energia:

 

http://wolnaenergia.blogspot.com/

 Materiały do pobrania o wolnej energii:

 

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0Ac1lTeE81ZjE2RFk/edit?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0Ack12dWduRVk2Sk0/edit?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AU29FUXR4d040N3c/edit?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AeXdwTkduOWNUNXc/edit?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AZ3VvaEhXUElMVWs/edit?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AMnBBWUdzaFZ0eEE/edit?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AMVdtZEVHSE45VlU/edit?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AQ1BySm44SGhkMGs/edit?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AcFNRbWsxNGhscGs/edit?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AMVdMSmpwOHgzX3M/edit?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AQ2RQZWtKeVpJRkU/edit?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/0B-_7BGKcMi0AVldOVFVjYmRmN2s/edit?usp=sharing

 

wtorek, 29 października 2013

Środowisko IT dzielimy na:

 

 

-Hakerzy: ludzie o dużych możliwościach na kierunkowani w wąską specjalizację z zakresu: programowania, łamania zabezpieczeń, bezpieczeństwa informacji, pozyskiwaniu trudno dostępnych informacji, znający komputer jak własną kieszeń łącznie z systemami operacyjnymi. Tych ludzi najbardziej szanuję. Nawet jak czasem dla żartów rozwalą komuś komputer. Ale bez żartów już:) Za to co w nich cenię najbardziej. Jest to że nie podchodzą do wszystkiego prawnie czy to co opisuje książka. Na pewno między lamerami po uczelniach i hakerami jest dużo różnic. Gdybym miał firmę wielkość Google i był jej głównym CEO. Na pewno płacił bym więcej specjaliście podchodzącemu do problemu wynikającego z czyjegoś doświadczenia a nie jak to większość robi. Dać robakom dużo srać na bezpieczeństwo i jakość wykonania aplikacji. Niestety Hakerzy programiści są gorzej opłacani od programistów. Najczęściej są nazywani przez prostackie słowo ludu. Czyli przez Homo erectus. „Hakerzy Lamerzy”. Ale wiadomo co może wiedzieć Homo erectus o świecie. Jak go zna tylko z gazet czy tabloidów. A to samo mówi Homo erectus o hakerach tyle że w innym kontekście. Znacie tylko świat za ekranu monitora. Często słyszę określenia od rówieśników ty „off-live” Co ma znaczyć to prostackie stwierdzenie. A no to że Taki haker jak mu się uda pracuje i dobrze zarabia. A jak się nie uda to ma dużo frajdy i zabawy z Lamerami jak i klasą Homo erectus:) A zwykły lamer paszoł won do układania kostki. To na pewno czeka tych co kończą studia. Czyli Lamerów. Jest też 2 grupa lamerów mających znajomość w firmach. I nie martwiących się o swoją przyszłość. Haker by coś osiągnąć musi zapracować na to. A lamer to lamer. Raz dostanie tu posadkę raz w edukacji itp. Lamerów nie lubię dlatego że do wszystkiego podchodzą podręcznikowo. Na wszystko znają odpowiedzi są też doskonałymi prawnikami. Zamiast uczyć się IT niech wezmą się za prace przy ksero:)

Hakerzy są niezwykłymi specjalistami w swej dziedzinie i możliwościach umysłu.

 

-Serwisanci: To grupa ludzi co zna dobrze komputer jak swoją kieszeń, ale nie ma tak rozległych zainteresowań jedną dowolną specjalnością. Wszystkiego uczą się po trochu są skłoni i otwarci na nowe rzeczy i uczenie się od innych. Są też w tej grupie Lamerzy. Ale na nich przysłowiowo „Sika się ciepłym moczem”. Zazwyczaj nie przykładają się do nauki zbytnio w szkole jak hakerzy lecz sami do czegoś dochodzą. Lecz nie rozwijają się tylko w jednym kierunku ale po trochu. Są idealnymi kandydatami na pracowników w biznesie IT. Podchodzą realnie do życia.

 

Definicja znaczenia pojęcia „LAMER”: Osoba podchodząca do problemu książkowo. Zazwyczaj lamerami są osoby z tytułem który nic mi nie mówi. Jak jest napisane coś w książce to tak jest. Odrzucają inne możliwość rozwiązania danego problemu bo tak nie jest napisane w książkach:)

 

Kończąc moją hierarchę społeczną IT. Muszę stwierdzić z przykrością że Lamer jest bardziej doceniany i nagradzany niż prawdziwy z życia wzięty specjalista pasjonat. Dal mnie lamer to lamer. Idealnie nada się na polityka, księdza lub inne lamerskie stanowisko w Systemie:)

Najgorszymi lamerami są ci co się przechwalają że robią gdzieś w super firmie jakieś korporacji a rzeczywistość pracują. W małej firmie u kogoś lub jako nauczyciel za mizerne wynagrodzenie. Koloryzują że mają wysokie zarobki. Niektórzy mają tyle co nauczyciel. Lub muszą robić na kilku etatach. A tak dużo zarobią. Ok ale ile muszą się namęczyć. Więc są lamerami. Bo prawdziwy specjalista szuka takiej firmy w której zarobi tyle ile chce, sam stawia warunki i pracuje 8 godzin. A lamerzy frajerzy? Cóż brak im jednej elementarnej cechy wyobraźni. Bez niej są jak ślepe dzieci we mgle. Co najgorsza lamerzy mimo że nic nie potrafią wymagają wysokich opłat za usługi. Nie słuchaj lamerów niech lamerzy gdzie indziej. Lamer chce, jedno wygodną posadę na stanowisku głównego Lesera z śliczną sekretarką do pukania. To się tyczy tych co kończą kierunki MBA.

 

To co pisze Wikipedia i dobry wujek Google. o specjalistach IT to jedna wielka dezinformacja i stek bzdur. Matryco-niewolnictwa. Ale życie jeszcze zweryfikuje Lamerów i da mam nadzieję jak ludzie się obudzą. Odpowiednią pracę na odpowiednim stanowisku:)

 

Ale niestety nawet specjaliści z ogromnym doświadczeniem nie mają pracy bo rynek jest nasycony. Ani w Polsce ani nigdzie indziej na globie nie ma pracy. Co najwyżej zamiatanie, produkcja lub mycie garów. Jeśli już jest praca to za mizerne grosiki a jak już jest to brać nawet za 1000 zł. No chyba że się wie jak robić na lewo w zawodzie.

 

Ale czy się odważą obudzić z snu o zielonej wyspie??? Idealne pytanie by zabrzmiało tak.

 

„Obudzić się czy nie obudzić??? O to poważne pytanie???”.

 20:49, aveteam6
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 27 października 2013

Od pewnego dość długiego okresu w sieci zaczeły się pojawiać wieśniary. Szczególnie przechwalające się swoimi szmatami na blogu o sobie. Dla mnie takie kobiety są tyle warte co tania kurwa obrabiająca lody za michę ryżu. Jeśli wy myślicie że jesteście modne, to się mylicie. Bo wszystkie wyglądacie jak klony za czasów władzy braci klonów. Drogie lalunie mniej wkładania więcej myślenia. A tu przykłady typowych wieśniar z sieci...:)

„Mówię jak jest” Ulubiony cytat autora Maksa kolonko:) A o to i one: 

  Prawda że Jessy idealnie pasuje do tych ślicznotek:0

 Swoją drogą dlaczego media pokazują taką szkaradę z wyglądu twarzy wnioskuję że RYJ PODOBNY DO KOŃSKIEGO MUTANTA. Który się nie udał:)

 Na marginesie nie obrażając koni tylko stwierdzając fakty:D 

 

Moto dla was drogie wieśniary:

Wszystkie wieśniary chodzą do ZARY :))))))))))

 

PS> DO PEWNYCH SPRAW I ŻECZY TRZEBA DOOROSNĄĆ  „GNOIMY WIEŚNIARY I PSUDO MODELKI” 

 

piątek, 25 października 2013

Jakiś podły cham włamał mi się na bloga i dodał zakładki do swoich stron. Ja nie zaglądałem na bloga od dawna. I dokładnie pamiętam co zmieniałem na blogu i co dodałem. Uwaga do tego zabawnego hakera. Jeśli nie masz co robić. I myślisz że nie widzę co robisz. Napisz program który rozwali cały system korporacji i wyzysku. A nie włamujesz mi się na konto żartownisiu:)

 

A o to jego zabawna zakładka:

 

„Prawda do umysłu”

 

Ja nie promuję i nie zamierzam promować innych blogów czy blogerów.

 00:34, aveteam6
Link Dodaj komentarz »

Za ponad rok rusza strona poświęcona zatajonej prawdzie na feacbook.com

Na stronie udostępnię kopie materiałów i dokumentów potwierdzające teorie spiskowe związane z UFO i Tajnymi super technologiami a też związane z NWO:)

 

Serdecznie Zapraszam

 

 

 00:18, aveteam6
Link Dodaj komentarz »

Ostatnio przeglądając oferowane zlecenia przez zleceniodawców. Coraz więcej widzę usług przywieź mi to i tamto. Barak konkretnych zleceń i usługodawców wręcz odstrasza. I powoduję że jak coś potrzebuję to sam wolę to zrobić we własnym zakresie nawet jak ma to trwać lata. Nikt nie zrobi ci tak jak ty chcesz no chyba że potrafi czytać w myślach. Przeglądając oferty zleceń. Nadziałem się na zlecenie. „Zlecę przywiezienie mi płyty głównej do laptopa” lub zlecę naprawę taniego laptopa wiadomo z kąt:) Ale wracając do tych zleceń mi się nie opłaca naprawiać czegoś wolę kupić nowy ale używany sprzęt zgrać dane i dalej się cieszyć tym że mam dane w jednym kawałku. A nie którzy wręcz przywiązują się do staroci tak bardzo że nawet jak nie działa trzymają te artefakty. Ok ja też tak mam. Ale jeśli coś padło nie opłaca się naprawiać jak można kupić używany lub nowy sprzęt zgrać dane i dalej się cieszyć. A na przyszłość mieć kopie na zewnętrznym dysku HDD z dala od ciekawskich oczu. Ja trzymam dysk z kopią komputerów w sejfie:)

Niestety ta ideologia przywiązania do systemu sprawdza się dobrze w życiu. Ludzie jak do czegoś się przywiążą nie ma siły która zmieni ich nastawienie. No chyba że mam mocne dowody na to że iluzja systemu ich oszukuje. Np dokumenty, zdjęcia i tajne technologie wraz z planami. Nie sty większość ludzi wierzy w to co cud system i oferuje. Wręcz są jawnym przykładem archetypu nie wiernego Tomasz z biblii.

 

Dlatego nie utrzymuję kontaktu ze światem zewnętrznym. Tylko nie liczne wybrane jednostki wg mojego ego. Są warte rozmowy ze mną. Większość ludzi prowadzi życie tak jak na oferii. Zlecę wyczyszczenie mi klopa bo mi się nie chce. Lub wykonam to i to dla ciebie dam na to fakturę lecz tak naprawdę tego nie wykonam bo jestem leń i oszust. Niestety coraz więcej widuję „HIEN CMENTARNYCH”. Ktoś coś zbuduję jak mu gwizdnę a 3 dupek mi to gwizdnie w 1 minutę chwila nie uwagi. Ktoś coś budował 2 lata. Ja planowałem skok 10 lat a ten ktoś gwizdnoł mi to co ja gwizdnołem w minutę. To jawny przykład na paradoks rzeczywistość w jakiej żyjemy. Jeden na drugiego kabluje i okrada. PARADKOS HIENY CMENTARNEJ TO NIE ŻART TYLKO PRAWDA:)

 

 

To dowodzi że niektórym naprawdę się nudzi i nie wiedza co robić z pieniędzmi i wolnym czasem. I zawracają dupę fachowcom. Owi ludzie chcą coś za 10 zł. Jak ten ktoś musi się z tym namęczyć. Ech ludzie.

 

Niedługo na tych serwisach będą ogłoszenia zlecę wytarcie mi dupy za 20 zł na miecha. A pracy jak nie było tak nie będzie bo leniwa szlachta woli zlecać i nic nie budować. A najlepiej niech zwykły kowalski za darmo robi usługi szlachcie:)

 

Lenistwo dzisiejszej SYSTEMOWEJ SZLACHTY NIE ROBÓW nie zna GRANIC:)

 

 

To samo tyczy się wykonawców zachowują się jak PROLETARIAT:) Ja jeszcze mam resztki godność dziękuję:)

 sobota, 19 października 2013

 

Od nie dawna mam nowego bloga na "photoblog". I zamieszczam tam ciekawe posty z filmikami i fotami. Niedługo poznacie prawdę o manipulacji systemu i tajnych projektach tylko na Phtoblog "ra33"Ale do rzeczy. Kiedyś oglądałem Rockaalone2 gdzie się dało. Mówił z sensem. Ale od kąt się dowiedziałem że robi na tym kasę. Jakoś odechciało mi się oglądać jego blogów. Gość jest sztuczny i robi wszystko dokładnie jak mu powie reklamodawca. Od blogera do Celebryty. Ech. Podobnie jak z baśka blog i Jesica Mercedes itp. Komercha komerchą pogania. Mówiąc krótko ludzie nie po wini oglądać takich blogów. Bo to rozrywka dla dzieci. Mało tego prowadzący mają swój wiek a zachowują się jak rozwydrzone dzieci. A widzowie po 10-15 lat myślą że oni powiedzą im jak mają żyć. Przez takich blogerów młodzi ludzie stają się puść, naiwni, i za bardzo emocjonalni. Do tego są strasznie podatni na przekonania innych. Np.: kolega powie że jedynym wyjściem z sytułacji bez wyjścia jest picie i imprezowanie, powieszenie się lub co gorsza zalanie formy i spłodzenie dziecka z małolatom. Mówiąc krótko Rock opowiada w taki sztuczny sposób że nie wygląda na inteligentną osobę. Gdyby był inteligentny to by nie robił kokosów na blogach. Tylko wzioł się za jakiś porządny zawód, szkołę. I pracował np.: jako programista czy tam ślusarz na etacie po czasie złożył by własny zakład. Lecz prościej jest wziąść kasznkę od reklamodawcy. A grzeczny Piesek o imieniu "Remik" bez gadania ją zje. W za mian za kasznkę, będzie marionetką panów reklamodawców. Promując produkty nie zdatne i nikomu nie potrzebne.

Do tego na gminie blokuje, banuje i kasuje komentarze nie na temat. Jeśli nie chwalisz "Góru Remika dostajesz Bana od najwyszego!" Odnoszę wrażenie że to wszytko jest szyte grubymi nićmi. Mocno naciągane i sztywne jak system. Ale co to za blog w którym nie można zadać tematu nie na temat. Jeśli zdajemy pytanie normalnemu blogerowi on odpowiada. A Góru Remiasz? Nie kasuje. Bo jak nie dasz łapki w górę to, Remik nie dostanie papu do brzusia. I umrze z głodu. Wiesz co REMIK ŻAŁOSNY JESTEŚ JAK CAŁA BANDA CELEBRYTÓW. A celebryci jak wszyscy wiemy to idioci i naciągacze.

Mówiąc krótko: oszust, cham ,prostak, burak, cwaniak i naciągacz w w jednym do tego wierna marionetka producentów i reklamodawców. Czy chcemy takich idoli i blogerów. Ja cenie blogi i strony. Gdzie autor pisze jak programować, jak naparwić kompa lub inne przydatne blogi z zakresu wiedzy praktycznej i wolnej od komerchy po prostu, prosto od serca. Jeśli prowadzimy bloga i chcemy żeby się rozwijał. Wiadomo co za tym idzie kasa itp. To nie narzucajmy swoich cen tylko na zasadzie ile mam tyle dam. Czyli co łaska. Wtedy takie blogi mają sens i na pewno przyciągną wiele osób.

Remiś widać ma niezły na tym biznes i radochę jak robi w balona swoich fanboyów. A G i YT mu w tym pomaga wabić naiwniaków. Gdybym wiedział gdzie on mieszka podał bym wam dokładne namiary na tego pajaca. Na pewno był by zdziwiony To nie jest trudne do zrobienia. Wystarczy poszukać w necie. Jest wiele baz danych i firm oferujących odsprzedanie danych. Poszukacie ich na sieci TOR. Jeśli się to komuś uda niech poda namiary na tego pajaca. I zbierze się grupa i mu wkopie:) Na pewno ostatni odcinek z pajacem remikiem na czele nosił by tytuł. „Jak ja Remik dostałem po dupie od swoich fanboyów”. Życzę ci remik dużo porażek i pogardy od losu:)Starajmy się nie narzucać innym swojego zdania i trendów narzucanych przez korporacje. 

"HAU HAU JA BYĆ REMIK HAU HAU"

"Ja Rocka być pierwotna człowieka z lasu" Na zdjęciu widzimy prawdziwą naturę "REMIKA" (JAKI IDOL TAKA PUBLIKA). 

Zapraszam na 2 bloga. Znajdziecie mnie pod nickem "ra33"

Jeśli taki ma być YT. Wole już nic nie oglądać. Lub oglądać wolne media i teorie spiskowe. Przynajmniej tam są pajace na poziomie:)

 Ciekawy wątek o Remiku:)

 

http://zagrajmyw.pl/watek-koniec-rockalone2k

 

 

Remik bez wątpienia to pajac i kukła Systemu manipulacji :)

  

 

 

wtorek, 13 sierpnia 2013

 

Niektórzy czasem po wini iść po rozum do głowy, lub pomodlić się do boga o lepszy umysł:) Czasem młodzież nie zdaje sobie sprawy że odbieranie sobie życia nic nie da. Nie wiedzą nawet jakie piekło przeżyli ludzie będący w obozach zagłady za 2 wojny światowej. Najczęściej powodem ich buntu i odbierania sobie życia są błache problemy. Rzuciła go miłość to z tego powodu się zabije. Dla mnie to pizdy a nie ludzie. Tamci ludzie z obozów zagłady są prawdziwym dowodem na to że nawet w tak beznadziejnym czasie dla nich. Chcą żyć. Nawet za cenę niewoli. Mimo że mają kajdany oni mówią że są woli. Nawet jak umrą to wiedząc że nie podali się i odejdą do raju i to jest piękne w takim myśleniu. Nasze ciała to tylko naczynia i przystanki dusz w drodze zwanej życiem. Ale niektórzy młodzi myślą że jak się zabiją załatwią sprawę. Np: zamiast iść z tym do odpowiednich władz czy ludzi pomagającym osobą gwałtu czy nawet sprawach miłosnych wolą sobie odebrać życie. Dla mnie tacy ludzie to tchórze i cioty. Mogę oddać życie za ojczyznę rodzinę a nie z błahych powód że byłem cipką co pozwalała sobie wejść na głowę! Ci ludzie co sobie odbierają życie nie wiedzą że robią rodzinie i bliskim przykrość. Ok wolny wybór. I nawet taką beznadziejną decyzje szanuję nikogo nie zmuszę do chęci życia. Powiem jedno jeśli ktoś chce się zabić a 2 osoba to chce powstrzymać. Nie wygra z tym. Umysł osoby tej co chce odebrać sobie życie jest nasiąknięty nienawiścią i żalem do otoczenia. A osoba co chce powstrzymać samobójcę robi tej osobie większą krzywdę niż dobrego. Osoby te świadomie wybrały taką drogę ich sprawa. To tak samo jak decydować o świadomej decyzji eutanazji czy Invitro. Niestety system to nie bajka. Jak pokazuje matrix. System to tylko narzędzie. Może bronić ideologi w dobrej sprawie lub w prywatnych interesach. Każde narzędzie jest obu sieczne. Tak zwany miecz przeznaczenia z opowiadań Wiedźmin A.S. Miecz przeznaczenia ma 2 ostrza. Jednym jestem ja 2 jest śmierć. Więc z tej zasady wynika albo sami świadomie decydujemy o swoim losie albo ktoś za nas to robi czyli system. Wiecie co jest piękne epicka scena z filmu Gladiator, jak Maximus Decimus Meridus kona po przegranej walce na arenie i myśli o jednym. O powrocie do swojej rodziny do raju. Ten facet wiedział za co przelał krew. Za wolność o ojczyznę. W kajdanach tylko by się męczył. Wrócił do rodziny do raju. Nie żył chwilą jak młodzież nowej ery nieświadomość.

Jako przykład z życia opowiem wam o moim ŚW. Pamięci dziadku. Który nie podał się i dożył sędziwego wieku. Mój dziadek przeżył obóz zagłady. Dokładnie nie mówił gdzie był. Opowiadał tylko o tym ja stracił swojego kopana. Jego przyjaciela Niemcy zabili za to że nie chciał kopać rowów na palenie żywcem ludzi. Jego przyjaciel konając wykrwaił się na śmierć. Na jego rękach. Po czym on sam musiał pochować jego ciało:( I teraz jak ktoś mi mówi i opowiada jaką on ma krzywdę bo ktoś go tam rzucił lub molestuje. Ok to po co się dajesz jeśli ktoś cię bije po zdarzeniu idź na policję a nawet do sądu lub mopsu na pewno pomogą. Mojemu kumplowi pomogli. Jeśli masz odwagę zapisz się na samo obronę i wlej oprawcą z 10 razy mocniejszą agresją niż oni wobec ciebie. Są proste 2 zasady. Tam gdzie agresja wygrywa tylko agresja (agresja zwalcza agresje), Umysł zwalcza umysł:) Jedno co mi przekazał pradziadek to szacunek i honor do ludzi walczących do ostatniej kropli życia. Nie potępiam samobójców choć nie pochwalam tego co oni robią. To jest wasz świadoma decyzja. Na zakończenie dodam. Młodzież wychowana na Hello Kitti, J.B, Musiał, czy na filmach jak Sala samobójców. To efekt tego że system jest skuteczny a ludzie są podatni na sugestie od władzy. Czyli nie macie swojego mózgu kolokwialnie mówiąc. Jak mawiał pradziadek młodzi nie mają jaj w pewnych sprawach. By nie obrażać wszystkich młodych miał na myśli tych co pozorują że niedługo się skończą. Albo sami się zabiją alb ktoś ich zabije. Takie jest prawo Dżungli.

Niech ziemia lekką będzie poległym walce o honor i wolność

Life is brutal

 

środa, 07 sierpnia 2013

Pamiętam jeszcze kilka lat temu czasy jako takiej normalność wśród ludzi. Kończąc gimnazjum, czułem jak czegoś mi brakuję. Dopiero po latach zrozumiałem że brakuje mi normalność. Normalnych ludzi z pasjami, ambicjami i patriotyzmem. A tu niestety, towarzystwo hula na potęgę. Nawet nie stara się walczyć z systemem i tym chorym podejściem systemu do nas. Jeszcze raz przypomnę „System jest dla nas a nie my dla niego”. A tu proszę grupa dupków z kasą i monopoli zadecydowała tak. Że od dziś jest moda na nie świadome i tępe społeczeństwo. No i co ludzie są tępi. Dają się dymać z każdej strony jak tylko leci. Ktoś powie w TV brakuje dzieci. No to ludzie zaczynają produkować dzieci na potęgę. Ktoś powie w TV weź debet debile wezmą debet. A potem płacz i lament że ktoś się powiesił bo nie był wypłacalny:( Ja się kurde pytam co się z wami ludzie dzieje? Ale widać ludzie godzą się systemem i kochają być nieświadomi i dymani przez grupę chciwych zbirów przy władzy na ziemi. Ja jako jedyny w rodzinie nie zamierzam czcić tradycji „Proste życie maluczkiego”. Postanowiłem się uczyć i kończyć szkoły na poziomie. Nie szkoły rekomendowane w TV, bilbordach , czy przez ministerstwo oświaty. Ale szkoły w których są tradycje, każdy ma swoje zdanie i jest w pełnej świadomość tego że nie dzieje się na ziemi nic co będzie dobre dla nas. Tak więc przystąpię do matury, zdam ją i idę na studia z teologi. Między czasie skończę Technikum BHP i Technikum informatyczne policealne. Porostu chce zostać teologiem ewangelickim. No może Pastorem w jakimś kościele Ewangelickim. Bo tam nie ma celibatu. I można zakładać rodzinę. Chcę nauczać nie świadome społeczeństwo. Mam nadzieje że znajdę takich ludzi co mają podobne zdanie na temat systemu. I nie boją się o tym mówić na głos. Coś mi się zdaje że znów będzie woja o wiele bardziej niszczycielska. I na większa skalę. Znów wrócą czasy gett, obozów. Potem godziny policyjne i totalna anarchiczna inwigilacja. Powiem w prost nie wyobrażam sobie takiej przyszłość. Co do katolickich duchownych. Gdyby mogli mieć rodziny. Watykan odszedł by od Celibatu. Wtedy skończyły by się problemy molestowań i Pedofilii w kościołach. Tak samo jak by pozwolono na związki partnerskie w kościele i wśród parafian. Czas się przebudzić i odejść od dogmatów stosowanych w Średniowieczu. Obalić system i żyć pełnią życia bez kajdan nałożonych nam od narodzin:)))

Dodam że wkurza mnie podejście młodzieży. Jeśli słyszę tekst. Nie zadaje się z ludźmi z neta. To mnie szlak trafia. A sami ludzie mówią nie wkładać wszystkich do jednego wora. A oni wkładają. Oceniając że każdy kto jest z netu ma złe zamiary wobec nich i otoczenia. Z takim podejściem co najwyżej można poznać ludzi pokroju handlarzy trawką z osiedla. Może ja jestem głupi i nie na czasie? Może ludzie wolą wieść proste i nie świadome życie?

Wkurza mnie jeszcze jedna rzecz. Jest kult „J.B.” i „Musiała” W POLSCE ludzie czczą tych ludzi jak bogów, nie znając ich jacy są. A ci goście z tych fanów się śmieją i na was leją ciepłym moczem. Cieszą się z tego że oskubali frajerów z kasy. To tak jak odbieranie dziecku lizaka:)

Ostania sprawa, którą chce wymienić w poście. Ostatnio mam dużo styczność z tak zwanymi „Luzakami” Chce coś załatwić. Siedzi taki facet w sklepie. Ja mówię spieszy mi się. I chce coś kupić i wyjść. A pan co nic. Mówi. Luzik niech pan się nie denerwuje zaraz pana obsłużę. A palant się mizdroli z dziewczyną w pracy. No nie. Szczyt chamstwa. Może rozłoży kocyk na blacie i będzie ją publicznie na ladzie posuwał? Albo typki klasy „you you Roman jestem” Też szczyt kultury i inteligencji:) Teraz liczy się wygląd, fura, komóra, kasa. Pies srał na Polskę. Nie po to moi pradziadkowie i wasi walczyli o wolność. By znów dać się w dupę dymać. Bo jakaś durna bogata rodzina mająca monopol na wszystko może nam na głowę wchodzić. Narzucając swoje zasady. Nie jestem niczyją własnością. Ludzie obudzicie się i ruszcie dupę. Zmieniajcie coś chociaż w samej Polsce. Nie pikietując. Ale dumnie szturmem walcząc jak za czasów powstańców Polskich.

Albo kobiety Klasy rodzina na swoim. Głoszone bzdury o Prorodzinnej Polityce. Polegającej na tym że żona chce coraz więcej dzieci a facet dyma na nią i dzieci. Ok ale niestety tak jest bo księżniczkom się łaskawie odwłoka nie chce ruszyć do pracy. Bo kochają być adorowane. A najbardziej lubią mieć lokaja. Męża. A na lewo dupy dawać jak leci:) Ten układ też działa w odwrotną stronę. Niestety kij ma 2 końce. System zawsze znajdzie sposób na ciemny umysł.

 

poniedziałek, 05 sierpnia 2013

 

Jak opisywałem Czym jest matrix. To opiszę na czym polega z mojego punktu widzenia przewaga systemu nad ludźmi. Ale najpierw opisze poziomy świadomość. Świadomość od 1-4 to świadomość niskich lotów, odpowiada za to co widzimy a nie to co postrzegamy myśląc o czymś co nas otacza. To typowa świadomość u istot z niskim intelektem. Lub u osób zamkniętych w umysłowym więzieniu nie widzialnym dla wprawionego oka. Świadomość od 5-7 poziomu, odpowiada już osobą takim jak ja co wiedzą co się dzieje. Jest też u wybitnych jednostek. Najczęściej spotykałem się z tym rodzajem świadomość u ludzi chorych na Autyzm i nie tylko. To co mówią naukowcy na temat że jakiś tam procent ludzi ma poziom 5-7 to tylko statystyki. Ludzie posiadają taki organ zwany mózgiem. Powiem kolokwialnie jeśli ktoś „nauczy się srać i wie jak to się robi bo się tego nauczył sam”. To sam też osiągnie wolność umysłową na innych poziomach świadomość wyższej. Każdy z nas może mieć absolutny umysł. Ale trzeba trenować, medytować, wierzyć w siebie a przede wszystkim odrzucić pozostałe systemy i wątpliwość. Wiara to nic innego jak rodzaj słabość ludzkiej. To zapoczątkowało powstanie burdelu zwanego „Nowym początkiem świata”. Liczy się wiara w samego siebie.

A tu dokładna charakterystyka świadomość (1-7 poziomu świadomość):

  • PIERWSZY POZIOM  SWIADOMOSCI- Człowiek żyje nieświadomie - zdany na zrządzenia losu

  • DRUGI POZIOM SWIADOMOSCI- Stan zamroczenia - sposób bycia stoi pod znakiem zapytania

  • TRZECI POZIOM SWIADOMOSCI- Uświadomienie w życiu uczuciowym - na czoło wysuwa się aspekt emocjonalny

  • CZWARTY POZIOM SWIADOMOSCI- Uświadomienie na płaszczyźnie mentalnej

  • PIATY POZIOM SWIADOMOSCI- Przebudzenie sil metafizycznych

  • SZOSTY POZIOM SWIADOMOSCI- Uniwersalna miłość

  • SIODMY POZIOM SWIADOMOSCI Mistyczne zjednoczenie

 

Jak widzimy im wyższa świadomość tym coraz trudniej systemowi zapanować nad naszymi umysłami, a przede wszystkim zdajemy sobie sprawę z kąt jesteśmy z kąt jest pojęcie „ISTNIENIA BOGA”. Ludzie kiedyś to pojmą. Albo chociaż części z nich. Ludzie nie świadomi błądzą jak dzieci we mgle. Czego jest dowodem wzrost przestępczość, rodziny patologiczne, ubóstwo, bezrobocie a w efekcie sztuczny zastój gospodarczy. Ludzie nie obecnie niczego świadomi to co ich czeka. Obecnie skupiają się tylko na tym co ich otacza co jest widoczne, na co znajdą nie zbite dowody. Człowiek nie jest stworzony do niewolniczej pracy. On jest twórcą myśli technicznej i abstrakcyjnej. Człowiek jest stworzony na obraz stwórcy. A technologia ma mu pomagać w wykonywaniu prac. Tam gdzie człowiek nie może pracować. Człowiek nigdy nie będzie niewolnikiem czegoś co jest sztuczne i nie istnieje, dopóki ma swoją świadomość i tok myślenia jest wolnym człowiekiem.

 

Jaki system, taki człowiek”

 

Więcej informacji pod linkami:

http://transformacja-swiadomosci.blogspot.com/p/poziomy-swiadomosci.html

http://www.youtube.com/watch?v=AJJ8FXH7gfQ

 

 

Matrix czy na pewne jest tylko filmem. A może jest pewnego rodzaju filmową przestrogą przed przyszłością jaką nas otacza lub na nas czeka? Ja w bogów nie wierzę tak samo w przeznaczenie. Nie wiele ludzi ma świadomość na takim poziomie, że dostrzega siebie od początku narodzin, do końca swojego życia. Że żyje i funkcjonuje jako człowiek niewolnik. Matrix nas otacza z każdej strony. Słowo „Matrix” z angielskiego oznacza matrycę czyli rodzaj serca. Epicentrum systemu operacyjnego. Każdy system komputerowy przypomina strukturą „Matrix”. Tyle że ludzie funkcjonują na bzdurach jakie im się serwuje. W tym rodzaju to system: „Nie świadomego bytowania”. Do puki nie spojrzysz poza ramy tego oszustwa rzeczywistość. Nic nie zrozumiesz. Ludzie z takim tokiem myślenia. Działają jak zombi. Próbując coś im powiedzieć prawdziwego. Reagują agresją, lub zaprzeczają istnienia tego czegoś. Zazwyczaj mocno ufają systemowi.

Ludzie nie mając swojej woli bytowania, mają tak zwaną inteligencję zbiorową. Czyli ci wszyscy co podali się systemowi, mają podobne możliwość umysłowe. Lecz system blokuje obszary odpowiedzialne za racjonalne i analityczne myślenie. Do nas należy wybór. Jeśli w coś mocno wierzymy to staje się rzeczywistością. Takie cudowne cechy mam nasz mózg. Potrafi więcej. Ale musimy wierzyć. A ci tak zwani naukowcy. To nic innego jak programiści systemowi. Pracujący i dbający o jakość przekazywanego nam kłamstwa do mózgu. Zostali przekupieni i omamieni cudownymi opowieściami o wolność i wiecznym pokoju. Niczym się nie różnią od ludzi pokroju „Biblijnego Judasz”. Ci ludzie co ich przekupili i nie tylko ich. Stworzyli tajne bractwa, organizacje pozarządowe. Te same rodziny pod różnymi nazwiskami rządzą od bardzo dawna. Nawet początków powstania pierwszych skupisk. Nazwijmy to początkiem cywilizacji i życia w dużych grupach ludzi. Wtedy narodził się pomysł kontroli nad masami. Każdy system opiera się o magiczne właściwość trójkąta, nie ważne pod jaką jest postacią. Liczy się to że sam czubek trójkąta dyktuje i decyduje o reszcie. Czyli w prostym przekazie dla was. Ludzie na samej górze, mający nie ograniczoną władzę i pieniądze. Tak naprawdę dyktują warunki życia na ziemi. Nie wiem z kąt rodzą się pomysły o decydowaniu ludzkim życiem. Ludzie mówiący że są świadomi prawdy tak naprawdę nie są świadomi. Dla nich życie przyciemne jest najważniejsze od poczucia bezpieczeństwa osobistego. Godząc się na bezpieczeństwo oferowane przez system. Godzimy się automatycznie na niewolę. System nie jest dla nas, on ma służyć twórcą. Dla ich chorych ambicji i aspiracji sadystycznych. Podobnych do aspiracji Hitlera, Stalina, Lenina itp. Oni byli członkami tej organizacji. To co nazywa obecna historia zwycięstwem nad ich planami. Niestety w dużej mierze już się wykonuje lub już jest w jakimś stopniu. Jako przykład podam totalny plan inwigilacyjny rządów. Mianowicie to system PRISM, ECHOLON itp. Dzięki tej technologi. Opracowywane są prognozy giełdowe, nowe kryzysy, choroby, wojny i inne chore pomysły zabierające nam możliwość wygłaszania opinii. Żeby zrozumieć to wszystko musimy dojść do 5 poziomu świadomość. Inaczej będziemy więcej zadawać pytani niż rozumieć to wszystko co jest przeciwko nam zaplanowane. System dba o to by ludzie nie zdawali sobie sprawy z tego co ich otacza. Ludzki komputer niczym się nie różni od komputera wykorzystywanego na co dzień. Można go programować, dogrywać nowe informacje czasami nie zgodne z prawdą (nie na korzyść ludzi, a korzyść systemu i jego twórców). Tak więc ludzi mózg jest komputerem. Tak jak stwórca stworzył nas na podobieństwo swoje, tak ludzie stworzyli sztuczną inteligencję na swoje podobieństwo. Przytoczę i powiem czym jest motyw ludzkiej baterii z filmu „Matrix”. Baterią są ludzie w FILMIE „Matrix”. Służą jako bateria dla robotów. My ludzie tu i teraz. Służymy obecnemu systemowi. Jako rodzaj zasilacza. Ludzie zasilają szeregi na różnych polach ekonomicznych i gospodarczych. Każdy nasz ruch jest kontrolowany. Przekazywany z samej góry na sam dół. My jesteśmy na końcu tego łańcucha pokarmowego. Banki centralne zamiast produkować pieniądze, ograniczają je. Przyczają różnym krają na wysoki procent. A bankami centralnymi rządzą te same rodziny co są odpowiedzialne za całe zło. Mógł bym podać nazwiska tych rodzin magnackich. Ale ich nie podam bo nie mam wystarczającej wiedzy i dowodów ich działalność. Mogę powiedzieć że większość poszlak jakie udało mi się znaleźć prowadzi do Niemiec, Chin, USA, Rosji, Japonii Indii, Izraela, Norwegi, Szwecji, i do krajów Arabskich. Na razie to są tylko poszlaki. Mam zamiar napisać książkę pt.: „Moja walka z systemem”, taki będzie tytuł. Bo idealnie pasuje do tej tematyki. Obecnie planuje zebrać wiedzę i dowody na ich istnienie. Wiem że są ale ludzie nie posiadają. Wysokiej świadomość dlatego potrzebują niezbitych dowodów na wszystko co teoretycznie istnieje. Książka będzie miała ok 100 stron. Mojego autorstwa w niej znajdziecie wszelką wiedzę i niezbite dowody. Na razie wrócimy do naszego „Matrix' a” Ponad to całym systemem gospodarczym rządzą też te same rody. Pomijając finanse bo już wiemy o tym. A co by było gdyby spełniła się wizja Matrix' a, ta żywcem wzięta z filmu. Wyobraźmy sobie że ludzie dochodzą do pewnego poziomu technologicznego i potrafią manipulować otaczającą nas rzeczywistością. Postanawiają zostawić „Matrix” na wolność. A on postanawia się uczyć o nas. I przejmuje kontrole nawet nad stwórcami systemu czyli tymi ludźmi, i między innymi nad nami. Jak zwykle system jest

nie sprawiedliwy wobec nas. I znów jesteśmy na samym końcu łańcucha pokarmowego. A czy to nie ludzie pracują na system i leniwe dupska twórców. Właśnie my. Widać wyraźny przerost nad formą. I teraz tak system oszalał. Ludzi wykorzystuje jako baterie. A ludzie powoli się budzą i uświadamiają sobie „gdzie jestem?”. NOW czyli „Nowy porządek świata” to dopiero początek. Tego cudownego snu o „American Drim”, oni czyli AGENDA, ILUMINATI jak zwał tak zwał. Te organizacje rodzinne. Mają w planach koncepcje. Na początku będzie to kontrolowanie ludzi, wmawiając im że to robimy dla dobra waszego bezpieczeństwa. Nie dla dobra interesów tych ludzi. Wszystkie wojny, konflikty, plagi to ich sprawka. Ostatni mi czasy głośno się mówi o spodkach UFO, o projektach Niemiec faszystowskich z okresu 2 wojny światowej. Czyli o projektach spodków do celów szpiegowskich. Wierzcie mi ale ja siedzę w tym temacie od kąt jako mały chłopiec zadawałem sobie pytania: „ z kąt jesteśmy”, „Jaki jest nasz cel istnienia na ziemi?”, „po co jesteśmy?” i wiele innych nurtujących do tej pory mnie pytań. Aktualnie czeka nas Cyberwojna i 3 WŚ. Technologia nie jest zła. Można tworzyć technologie zgodną z naturą. I nie szkodzącej naszej ludzkiej naturze jak i środowisku naturalnemu. Ale zanim to nastąpi musimy zrobić rachunek sumienia, pokonać Agendę. I skupiać się bardziej na rozwoju umysłowemu, intelektualnemu, fizycznemu a mniej sprawami przyziemnymi. Jeśli wojny nas łączą w bólu to i teraz tak możemy. Ale najpierw musimy sobie zdać z tego sprawę że to co nas otacza ten system to sen. Koszmar z którego musimy się obudzić. I zacząć myśleć i analizować. Życie bez tych ludzi i ich wynalazku „Systemu” będzie idealne. Ludzie nie są źli. Stają się źli pod wpływem gromadzenia czegoś za co można kupować i egzystować. Świat bez tych limitów materialnych był by taki jak teraz tyle że bez wojen i zła. Wieczny pokój i Harmonia. Nadał były by prawa. Ale bez przyziemnego myślenia. Ludzie najpierw muszą chcieć zmian na lepsze. Muszą walczyć z tym co ich otacza. Walczyć z „Systemem Korporacyjnym” Na zakończenie dodam że ludzie nowej ery NOW. Będą wybitnie wykształceni, bezrobotni lub co gorsza tyrający jak ostanie niewolnicze mrówki. Do tego puść. Z tych cudnych ludzi co najwyżej wyrośnie patologia, kredyciarze, samobójcy, pijacy, i inni chuligani, na czele z mordercami i psycholami:( Zacznijcie samodzielnie myśleć. Młodzież to tylko pije i nie chce nawet spojrzeć twarzą w pryzmat prawdy. Woli uciekać. Przy pomocy samobójstw, używek, imprezek. Najpierw Wolna POLSKA OD NOW POTEM CHULANKI!!!

 

„Nikt nie będzie mi dyktował warunków, jak mam żyć do CHOLERY!”

Tagi: Matrix
23:47, aveteam6
Link Dodaj komentarz »
piątek, 26 lipca 2013

Ciekawa aplikacja dla tych co zapomnieli loginu do danego konta, na stronie internetowej. Lub jak chcemy bezkarnie wejść koledze lub komuś na konto np.: feacbook. Aplikacja na stronie pozwala na wyszukanie loginów i haseł do większość stron internetowych. Jest na to też antidotum. Posiadacze przeglądarek FireFox. Mogą ściągnąć wtyczkę łatającą lukę w bezpieczeństwie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce dodatków do FireFox.

Strona BugMeNot.com pod linkiem

http://www.bugmenot.com/

Ciekawa internetowa aplikacja UFO, pokazująca miejsca i daty widzianych ufo. Ponad to pokazuje też widziane na niebie samoloty szpiegowskie. Mowa o UFO STALKER MAP.

http://www.ufostalker.com/

 

Mój Blog ze zdjęciami i postami na PHOTOBLOG.PL

http://www.photoblog.pl/wittu33/155348613/gumowe-ucho-usa-inwigilacja.html

 

 

 
1 , 2 , 3